MILONGI

Każdego dnia w całej Polsce odbywa się duża liczba milong i praktyk tanga. Niestety brak spójnego medium informacyjnego sprawia, że dostęp do tych wydarzeń jest utrudniony.
Portal hoy-milonga (dziś milonga) jest jednym z największych i najbardziej popularnych źródeł informacji o milongach na świecie. Dzięki aktualnym danym każdy użytkownik ma możliwość szybko i sprawnie, a co najważniejsze zupełnie za darmo, znaleźć i wybrać interesujące go wydarzenie.

Polski Związek Tanga Argentyńskiego w porozumieniu z Administratorami hoy-milonga w Buenos Aires, przygotowuje POLSKĄ WERSJĘ spisu milong. Ci z Was, którzy korzystali z tej aplikacji w Berlinie, Istambule czy Buenos Aires nie potrzebują zachęty. Jak wiecie, to działa i przyda się wszystkim – lokalnym tancerzom, tancerzom podróżującym oraz tangowym turystom odwiedzającym nasz kraj i nasze milongi.

Żeby projekt się powiódł, potrzebujemy Waszej aktywności! Chcemy zebrać aktualne informacje o milongach i praktykach w całym kraju. W Waszych miastach, społecznościach i klubach/szkołach. Tylko wtedy projekt ma szanse powodzenia, a zawarte w nim informacje pokrywają się z rzeczywistością.
Dlatego do dzieła! Prosimy o wypełnienie formularza. Zbierzemy wszystkie informacje i uruchomimy platformę HOY MILONGA POLSKA!

UWAGA!
Milongi i praktyki zgłaszane do platformy hoy-milonga, muszą odbywać się regularnie od co najmniej miesiąca.

LINK DO FORMULARZA https://forms.gle/Jjk7j1i45dAGtK1D7